Alerjik Ciltler için Sebamed Zeytinyağlı Serisi

Sebamed, cilt sağlığındaki uzmanlığıyla yarattığı serisiyle zeytinyağının mucizesini cildinize taşıyor. Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanan ve ECARF (Avrupa Alerji Araştırmaları Merkezi) tarafından onaylı Sebamed Zeytinyağlı Serisi, hassas ve narin ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği Zeytinyağlı Kompakt Yüz Temizleme Barı ve Zeytinyağlı Likit Yüz Temizleme Jeli’nden oluşuyor.

Geliştirdiği formüllerle sağlıklı cildin sahip olduğu pH 5.5 değerini bozmadan cildi temizleyen ve besleyen bakım ürünleri sunan Sebamed, yepyeni bir seriyle doğanın mucizesi zeytinyağının sağlığını cildinize taşıyor. ECARF (Avrupa Alerji Araştırmaları Merkezi) tarafından onaylı Sebamed Zeytinyağlı Kompakt Yüz Temizleme Barı ve Sebamed Zeytinyağlı Likit Yüz Temizleme Jeli’nden oluşan Sebamed Zeytinyağlı Serisi, cildi hassas bir şekilde temizlerken nem kaybına karşı koruyor, pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu asit örtüsünü destekliyor.

Sabun ve alkali içermeyen formülüyle nazik bir temizlik sunan Sebamed Zeytinyağlı Kompakt Yüz Temizleme Barı, cilde canlılık verip nemlendiriyor, cildin yumuşak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Üstelik hassas ve kuru ciltlerin kullanımına da uygun… Ürün,  atopik egzamaya sahip kişilerle yapılan klinik çalışmalarda kullanıcılar tarafından mükemmel olarak değerlendirildi.

Hassas ve narin ciltler için ekstra yumuşak temizleme sağlayan Sebamed Zeytinyağlı Likit Yüz ve Vücut Temizleme Jeli, içerdiği zeytinyağıyla cildi nemlendirirken, pantenol ve bitki nişastası türevleri ile tahriş ve nem kaybına karşı koruma sağlıyor. Yapılan klinik testlerde hassas cilde sahip kişilerde üç hafta boyunca düzenli kullanımda kuruluk, pullanma ve kaşıntı gibi deri semptomlarının şiddetini azalttığı kanıtlandı.

Yorum Yaz