B-Good’dan Su Geçirmez Yara Bandı

B-good, ilk yardım malzemeleri arasında kendine önemli bir yer edinen yara bandında dönüşüm başlattı. Geliştirdiği su geçirmez yara bandı ile çevresel faktörlerin etkisiyle bir türlü geçmek bilmeyen yaraların iyileşme sürecini kolaylaştırıyor. Yaranın oluştuğu bölgeyi toza ve kire karşı koruyarak bakteri oluşumunu engelleyen su geçirmez yara bandı, yüzde 100 su geçirmez çok özel formülü ile iyileşmeyen yaralara meydan okuyor.

İlk yardım malzemeleri arasında en sık kullanılan ürünlerin başında yara bandı geliyor. Evde, ofiste, okulda, tatilde hayatımızın her yerinde karşılaşabileceğimiz küçük kazalarda devreye girerek yaralarımıza derman oluyor. Ancak doğru bir şekilde kullanılmayan, toz ve kir gibi dış faktörlerin etkisiyle iyileşme süreci için gerekli olan hijyeni sağlayamayan yara bantları, bırakın derman olmayı, çok büyük sağlık sorunlarına neden olabiliyor. Yanlış yara bandı seçimi, yaraların iyileşme sürecini geciktirirken, yara bölgelerinde enfeksiyonların oluşmasına neden olabiliyor.

Su geçirmiyor, yaralara nefes aldırıyor

Ürünleriyle tüketicilerin hayatını kolaylaştıran B-good, geliştirdiği su geçirmez yara bandı ile yaraları çevresel faktörlerin etkisinden koruyor. Yüzde 100 su geçirmez çok özel formülü ile bir yara bandından beklenenin ötesini sunuyor. Hava geçirgen yapısıyla yaraların nefes almasını sağlayarak iyileşme sürecini destekliyor. Yara yüzeyini toza ve kire karşı koruyarak, bakteri geçişine izin vermiyor. B-good’un su geçirmez yara bantları, 12 adet üründen oluşan çok özel kutusunda eczanelerde satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pınar'dan Tek Bardakta Çok Fayda: Multi

Yorum Yaz