BEE’O Propolis’ten Tatil Paketi

Kovandan gelen değerleri koruyarak propolis, arı sütü, ham bal, polen, arı ekmeği gibi arı ürünlerini içeren sprey, şurup, tablet, karışım formunda ürünler üreten BEE’O Propolis, Tatil Paketi ile valizinize koymanız gereken ürünleri bir arada sunuyor…

Son dönemlerde yaşam, iş tarzımız ve tatil anlayışımızda pek çok şey değişti. Artık tatil valizlerinin olmazsa olmazları arasında mayolar ve güneş koruyucuları kadar kolonya, maske gibi hijyen ürünleri ve beslenmeye değer katacak, değerli arı ürünleri de yer alıyor.

2013 yılında KOSGEB destekli Ar-Ge projesi ile üretimine başlayan BEE’O Propolis, o günden bu yana tüm ürünlerini %100 doğal, katkısız ve doğadan gelen besin değerini koruyacak şekilde formüle ederek tüketicilerle buluşturuyor. Tüketici ihtiyaçlarını ön planda tutan çalışmalarıyla dikkat çeken marka, tatil hazırlığında olanlar için TATİL PAKETİ’ni tüketiciyle buluşturdu. Propolisli Dudak Koruyucu, Propolisli Kolonya, Suda Çözünebilir Propolis Damla, Yummy Propolis Çilek Keçiboynuzu ve her an yanınızda taşıyabileceğiniz BEE’O On The Go ürünlerinden oluşan Tatil Paketi, yaz aylarında da yanınızda bulundurmanız gereken ürünleri bir arada sunuyor.

BEE’O Ballı Propolisli Dudak Koruyucu: İçeriğinde balmumu, bal, Hindistan cevizi yağı, avokado yağı, shea yağı, zeytinyağı ve kakao yağı bulunan BEE’O Ballı Propolisli Dudak Koruyucu, dudaklarınız için gerekli nemi sağlıyor. Böylece dudaklarınızı çatlamalara karşı koruyan ürün, içeriğindeki propolis ile dudaklarınıza doğal parlaklık sağlıyor.

BEE’O On The Go Propolis Zencefil Zerdeçal Tarçın Ham Bal: Her an yanınızda taşıyabileceğiniz, doğrudan veya suya, süte, meyve suyuna, yoğurda karıştırarak tüketebileceğiniz BEE’O On The Go Propolis Zencefil Zerdeçal Tarçın Ham Bal, pratik ambalajıyla tatilde de yanınızda. Bu muhteşem ürünü günde 1-2 adet tüketilebilirsiniz.

BEE’O Propolisli Kolonya: %99,9 antibakteriyel özellikteki BEE’O Propolisli Kolonya, parfümsüz ve cilt dostu. Böylelikle herkes tarafından kullanılabilen ürün, içerisindeki gliserin ve propolis sayesinde cildi kurutmuyor ve yaz aylarında da güvenli kullanım sunuyor.

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla: Arıların, bitkilerin reçinemsi kısımlarından topladığı fenolik, flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünü olan propolisin kovandaki temel görevi temiz ortamı sağlamak ve sürdürmek. Propolis toplandığı ham hali ile insan tüketimine uygun değildir. BEE’O Propolisin ödüllü ve patentli teknolojisi ile damla formuna dönüştürülmektedir. Yetişkinler günde en az 20 damla, çocuklar ise günde en az 10 damla doğrudan ya da sevdikleri ılık veya soğuk içeceklerin içerisine ilave ederek saf Anadolu propolisinden tüketebilirler.

BEE’O Yummy Propolis Çilek Keçiboynuzu: Pratik kullanımlı, taşınabilir formdaki ürün ilave yağ, şeker, katkı ve koruyucu maddesi içermiyor. Çocukların da severek kullanabileceği ürün, gerçek meyve püresi ve keçiboynuzu özü içermektedir. Annelerin güvenle çocuklarına verebileceği BEE’O Yummy Propolis Çilek Keçiboynuzu, doğrudan, ekmeğe sürerek veya ılık/soğuk gıdalara karıştırarak tüketebiliyor.

Yorum Yaz