Bepanthol’den Yara İzi Tedavisine Özel

Yara izi tedavisi için özel olarak geliştirilen yeni Bepanthol Anti-Scar Jel sayesinde artık yaradan iz bırakmamak herkesin elinde. Ürünün yara izi tedavisindeki en güçlü yardımcısı ise başka hiçbir üründe olmayan “masaj topu”.

Hayatta neredeyse kaçınılmaz olan deri yaralanmalarının iyileşmesinden sonra az ya da çok fark edilen yara izleri kalabiliyor. İyi haber ise; yeniden yapılanma süreci henüz tamamlanmamış olan eski yara izlerinin görünümü, özel yara izi ürünleriyle doğru bakım ve düzenli bir masajla iyileştirilebiliyor.

Kalıcı yara izi görünümünü azaltmayı arzu edenlerin destek alabileceği yenilikçi ürün Yeni BepantholAnti-Scar Jel, 1 yıla kadar olan yara izlerindeki kollajenleri özel masaj topu ile düzenleyip, etkisi klinik olarak kanıtlanmış dekspantenol ve silikon içeren jel yapısıyla nemin korunmasını sağlayarak yara izinin düzelmesini destekliyor(1) Üstelik 1 tüp ürün 4 ay boyunca kullanılabiliyor.(3)

İki Aşamalı Yara İzi Tedavisi: Önce Masaj Topu Sonra Bepanthol Anti-Scar Jel

Yeni BepantholAnti-Scar Jel yara izi tedavisinde bugüne kadar var olan ürünlerden farklı birçok özelliğiyle tüketicisine destek veriyor. Bunlardan en çok dikkat çekeni ise ürünün başka hiçbir üründe olmayan masaj topuna sahip olması.

1 aydan uzun süredir kapalı olan yaralarda, ilk aşamada masaj topunun uygulanıp sonrasında BepantholAnti-Scar jelin sürülmesiyle yara izi tedavisi destekleniyor. Çünkü masaj topu yara izlerindeki fazla kollajen liflerini düzenlerken, ardından uygulanan BepantholAnti-Scar Jel dekspantenol içeren silikon bazlı formülü ile yara izi üzerinde bir tabaka oluşturup, ideal nemi koruyarak yara izinin görünümünün düzelmesine yardımcı oluyor.

Bir aydan kısa süredir kapalı olan yara izleri için ise masaj topu kullanmadan sadece BepantholAnti-Scar Jel kullanılması öneriliyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz