Caudalie ile Ellerinize Yumuşacık Dokunuşlar

caudalie_hand_creamCaudalie El Kremleri eşsiz kokuları ve besleyici ve nemlendirici içerikleri ile mükemmel el ve tırnak bakımı sağlıyor.

Merlot, Cabarnet ve Sauvignon üzümlerinden ilham alınarak yaratılan el kremleri vazgeçilmezlerinden olacak…

Caudalie’nin 3 farklı El Kremi ile tüm gün elleriniz bakımlı ve yumuşak kalıyor. Cilt tarafından anında emilen kusursuz dokusuyla ciltte yumuşak bir his bırakan el kremleri, tırnakları da besleyerek canlılığını yeniden kazandırıyor.

Üzüm ve asmadan elde edilen eşsiz Caudalie içeriklerine sahip el kremleri %98 oranında doğal içeriklidir. El kremlerinin formülünde yer alan üzüm çekirdeği yağı; cildi yenileyerek, derinlemesine besliyor. Üzüm köpüğü mayasından elde edilen Vinolevure® ise ağırlığının 100 katı kadar suyu hücrelere hapsederek epidermisin kurumasını engelliyor ve cildin bağışıklık sistemini güçlendiriyor. El kremlerini içeriğinde yumuşatıcı ve nemlendirici etkisi bulunan; organik shea yağı, avokado ve zeytin yağları bileşimi, besleyici yağ asidi ile bitkisel gliserin bulunuyor.

Feuille de Cassis

“Baştan çıkarıcı ve karakterli”

Merlot’nun zengin, olgun ve güçlü notalarından esinlenildi. Kremin kokusu keskin frenküzümü yaprağı ile zenginleştirilmiş yaban böğürtleni ve yoğun bergamot notaları içeriyor. Ellerinize zarif ve cazibeli bir dokunuş ve rüzgârın böğürtlen tarlalarından taşıdığı hafif kokusunu bırakıyor.

Miel de Vigne

“Güneşli ve tatlı”

Cabernet’in odunsu ve baharatlı aromasından esinlenildi. Zarif ve göz alıcı bir koku. Güneşte ısınmış ağaçların odunsu kokusunu andıran krem, içeriğinde ıhlamur notaları da taşıyor. Yumuşak dokusu ve güneşsi kokusu sizi bir yaz akşamına götürecek.

 

Pamplemousse Rose

“Enerji patlaması”

Yaşam sevincini arttıran bu koku, Sauvignon’un narenciye notalarından esinlenilerek tasarlandı. Kremin kokusu bir sepet narenciye kokusunu andırıyor. Greyfurt ve portakal notalarının ferahlatıcı taze nane ile buluştuğunu hayal edin. Bu dayanılmaz ferahlık duyularınızı harekete geçirecek ve yerinizde duramayacaksınız.

 

Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılır.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz