Cerrahi Maske Çeşitleri ve Özellikleri

Hava kirliliğine ve solunum yoluyla bulaşan partiküllere karşı koruma sağlayabilen cerrahi maskeler farklı boyutlarda üretilir. Yetişkin ve çocuk kullanımına uygun farklı formlarda üretilen cerrahi maske çeşitleri; beyaz, mavi, pembe, siyah gibi renk alternatifleri sunarak tüm ihtiyaçları karşılar. Maske seçenekleri arasında çocuklar için tasarlanan, çiçek, araba ve kalp desenli modeller de bulunur. Genel olarak sağlık kurumlarında kullanılan ve bulaşıcı hastalıklar için kullanılması önem kazanan 3 katlı cerrahi maske çeşitlerini, uygun fiyat seçeneğiyle Watsons’ta bulabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Cerrahi Maske Çeşitleri ve Özellikleri

Kalabalık ortamlarda bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlayabilen 3 katlı cerrahi maske, solunum yoluyla bulaşan hastalıkların yayılmasını önleyebilir. Bazı partiküller, damlacıklar hâlinde havada asılı kalabildiği için sağlıklı insanlara kolayca bulaşabilir. Bu gibi tehlikelerden ve kirli havanın getirebileceği sağlık sorunlarından korunmak için cerrahi maske çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Evony, Orita, Sanimask, Dentac gibi güvenilir markalar tarafından üretilen telli ve 3 katlı cerrahi yüz maskeleri, sağlık kurumlarında da tercih edilen konforlu ürünlerdir. TSE Tip2R ve TSE güvenli üretim sertifikasına sahip olan ve yüksek kaliteli malzemelerle üretilen medikal maskeleri, hem kendiniz hem de çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

Sağlık çalışanlarının, siperlik ve gözlükle birlikte kullandığı medikal yüz maskeleri, partiküllere karşı korunmada size de önemli faydalar sağlayabilir. Pamuksu kulak aparatı ve burun teli detayıyla üretilen maskeler; paraben, naylon, lateks içermedikleri için kullanım konforu sunan ürünlerdir. Ürünlerin kulak ayarlama aparatı ve burun teli detayı, maskeyi yüzünüze göre ayarlamanıza yardımcı olur. Beyaz, renkli, desenli ve siyah cerrahi maske çeşitleriyle hastalıklara karşı önlem alabilirsiniz. Tek kullanımlık maskelerin dışında yıkanabilen ve mikrofiber filtre kumaştan üretilen hafif yapılı bez maskeleri de tercih edebilirsiniz.

Güvenilir Cerrahi Maske Ürünleri

https://www.watsons.com.tr/marka/evony-17411 adresinde görebileceğiniz Evony cerrahi maske gibi güvenli markalar tarafından üretilen 3 katlı cerrahi yüz maskeleri, etkin koruma sağlamaya yardımcı ürünlerdir. Evony, Sanimask ve Orita gibi markaların çocuklar için tasarladığı ürünler ise boyutları, dokuları ve desenli tasarımlarıyla konforlu kullanım deneyimi sunar. Çocuk beğenisine hitap eden desenlerle üretilen maskeleri 10’lu paketler hâlinde alabilirsiniz. Pamuk dokumalı kulak aparatı ve burun teli detayıyla tasarlanan ürünler, çocuğunuza maske kullanma alışkanlığı kazandırmanızda size yardımcı olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  PepBox'lar Yola Çıkmaya Hazır

Cerrahi maske çeşitleri, yüze tam oturan ve kayma yapmayan formlarla üretilir. Hava yoluyla bulaşan partiküllere karşı kullanılacak maskelerin, güvenli ve sağlıklı koşullarda üretilmesi çok önemlidir. Hem kendinizi hem de çevrenizi koruyabilmek için güvenilir markaların ürünlerini almaya dikkat edebilirsiniz. Hijyenik koşullarda üretilmeyen ve sağlıksız malzemelerle tasarlanan ürünler, sizi korumak yerine cilt sağlığınıza zarar verebilir. %99’a varan bakteri filtrasyon etkinliği ile cilt sağlığına uyumlu, yumuşak ve kokusuz dokumayla üretilen 3 katlı cerrahi maske çeşitlerini tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz.

Rahat Kullanımlı Cerrahi Maske Fiyatları

3 katlı cerrahi maskeler, soluduğunuz havayı koruyucu katman ile filtreleyebilen tek kullanımlık ürünlerdir. Nefes alma problemi yaratmayan ve koku yapmayan kaliteli malzemelerle üretilir. Cerrahi maske fiyatları ürünlerin boyutuna, markasına ve tasarım özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterse de genel olarak benzer fiyatlara sahiptir. Ünlü markaların ürettiği ve tek tek ambalajlanan maskeleri tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz. Karton kutular içerisinde sunulan 50’li cerrahi yüz maskeleri, 10’lu ve 7’li ürün paketlerine oranla daha avantajlı fiyatlar sunar. Çocuklar için tasarlanan maskeler, yetişkin maske seçeneklerinden daha farklı fiyatlara sahip olabilir. Yüksek kaliteli ve etkin korumalı cerrahi maske çeşitlerini Watsons’tan uygun fiyat seçeneğiyle kolayca satın alabilirsiniz. Kendiniz ve çocuğunuz için gerekli olan ürünlerin siparişini hemen verebilirsiniz.

Yorum Yaz