Dünyanın ilk photon counting özelliğine sahip BT cihazının tanıtılacağı etkinlik için hemen kayıt yaptırın!

Siemens Healthineers tarafından geliştirilen dünyanın ilk photon counting özelliğine sahip bilgisayarlı tomografi cihazının online tanıtım etkinliğine katılarak klinik karar süreçlerinde çığır açacak yeni bir dönemin başlangıcına tanıklık edin!

Siemens Healthineers, yeni geliştirdiği photon counting özellikli BT ile klinik rutin uygulamaları için bu sınırları kayda değer ölçüde esneten yeni bir teknoloji sunuyor. Bu inovatif ürünün en önemli parçasını photon counting özelliğine sahip yeni dedektör oluşturuyor. Söz konusu cihaz, sahip olduğu yeni sistem konsepti ve öncü nitelikteki yeni dedektör teknolojisi ile birçok tıbbi kararın belirlenmesinde rol oynayan bilgisayarlı tomografi teknolojisinde bir çığır açıyor.

15 yıldan daha uzun bir geliştirme sürecinin sonucu olan photon counting özelliğine sahip BT cihazı, 18 Kasım 2021 Perşembe günü düzenlenecek online lansman etkinliğinde tanıtılacak. Türkiye saati ile 12:00’de ve 20:00’de olmak üzere iki kez yayınlanacak tanıtım etkinliğine katılmak için kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

Canlı etkinliğe kaydolan katılımcılara etkinlik sonrasında kayıtlar da iletilecek.

Yorum Yaz