Easyvit’ten Annelerin İhtiyaçlarına Destek: EasyMom

Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı, yenilikçi gıda takviyesi ailesi EasyVit, ürün ailesini genişletiyor. Anne adaylarını düşünerek EasyMom adıyla yepyeni bir ürün çıkaran EasyVit, EasyFishoil Yetişkin ürünü ile de yeniden kullanıcıyla buluştu.

EasyMom ile Annelerin İhtiyaçlarına Destek*

Omega 3, Folik Asit, Kolin içeren EasyMom, Concordix teknolojisiyle üretilerek çiğnenebilir jel formuyla susuz olarak tüketilebiliyor, ilave şeker veya koruyucu içermiyor. EasyMom’ın, içeriğinde bulunan *DHA‘nın anne tarafından alınması, fetüsün ve emzirilen bebeklerin normal beyin gelişimine ve normal göz gelişimine katkıda bulunurken1, içeriğindeki Folat (Folik asit) yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı oluyor2.

EasyFishoil Yetişkin, Yeniden Kullanıcıyla Buluştu!

Kolayca tüketilen çiğnenebilir jel formuyla DHA ve EPA’ya ek olarak D vitamini de içeren balık yağı takviyesi EasyFishoil Yetişkin yeniden tüketici ile buluştu. EasyFishoil Yetişkin, ConCordix teknolojisi sayesinde hava ve neme karşı bariyer oluşturan tekli paketleme teknolojisi sayesinde, ilk günkü gibi hijyenik kalıyor.

EasyDestek Müşteri İletişim Merkezi

EasyFishoil ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, talep ve mesajları iletmek için 02169693279 numaralı EasyDestek Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir, info@easyvit.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya İletişim – EasyFishoil  adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. İlaç değildir. Takviye edici gıdadır.

 1Hamile veya emziren kadınlarda faydalı etki, Omega-3 yağ asitlerinin yetişkinler için önerilen alım miktarlarına ek olarak 200 mg DHA alındığında sağlanmaktadır.

2Beyan edilen faydalı etkinin sağlanması için günde 1 çiğnenebilir jel form tüketilmesi önerilir.

Referans: Türk gıda kodeksi beslenme ve sağlık beyanları yönetmeliği

Yorum Yaz