EasyVit’ten Çocuklara Özel 3 Yeni Ürün

EasyVit, çocuklar ve büyükler tarafından güvenle tüketilen Omega – 3 kaynağı EasyFishoil’in yeni ürünleriyle çocukların farklı ihtiyaçlarını karşılamaya destek oluyor.

Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı yenilikçi besin desteği EasyVit’in Omega – 3 kaynağı EasyFishoil ailesi, yeni ürünleri EasyFishoil Beta Glukan, EasyFishoil Q ve EasyFishoil Multi ile vücudun ihtiyaç duyduğu balık yağı, Beta Glukan, A, B, C ve D vitaminleri ile Kolin ve Folik Asit içeriklerini sağlıyor.

Günümüzde çocukların gelişimi için Omega – 3 yağ asitlerinden DHA ve EPA, büyük bir öneme sahip. İnsan vücudunda birçok ana işlevin temelinde yatan bu ikili, vücut tarafından üretilemediği için dışarıdan takviye edilebiliyor. Bu takviyelerin en çok yer aldığı ürün olan balık yağı tüketilirken ürünün tazeliğini koruması ve hijyenik olması, ihtiyaca yönelik olarak tüketilmesi, kokusu ve tadının çocuklar tarafından sevilmesi büyük bir öneme sahip.

EasyFishoil’in Yeni Ürünleri, Ailelerin En Önemli Desteği

ConCordix teknolojisiyle üretilen şeker ilavesiz, beğenilen tada sahip, çiğnenebilir jel formdan oluşan, çiğnenebilir Omega – 3 kaynağı olan EasyFishoil’in yeni ürünleri, ailelerin yardımına koşuyor.

Balık yağı + Beta Glukan, A, C ve D vitamini içeren EasyFishoil Beta Glukan, balık yağı + B vitaminleri, Kolin ve Folik Asit içeriğine sahip EasyFishoil Q ile balık yağı + multi vitamin içeren EasyFishoil Multi, çocukların farklı ihtiyaçlarına cevap vererek her mevsim destek sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nano Propolis Dönemi Başladı: Arı Mucizesi

Yorum Yaz