Erkek Giyim Alışverişine Çıkacaklar İçin Mont, Kaban ve Kazak Önerileri

Kışa yaklaşırken, erkek giyimde olmazsa olmazlar içinde yer alan mont ve kabanlar için alışverişler başladı. Buna ek olarak kazak modelleri de dört mevsim kurtarıcı bir parça olması ile ön plana çıkıyor. Erkek giyim alışverişi yapacaklar için, bu yıl ön plana çıkan kaban ve mont modellerine, ek olarak kazak trendlerine bakalım…

Çok Tercih Edilen Erkek Mont ve Kaban Modelleri

Erkek mont ve erkek kaban seçenekleri, dış giyimin önemli öğesi olmasının yanında, aynı zamanda stil sahibi bir erkeğin kombini için de çok önemli. Erkek giyim ürünleri içinde öne çıkan mont ve kabanlarda ilk dikkat edilecek konu, konforun belirleyicisi olan rahat kesim. Genel olarak rahat giyinmekten, her adımda konforlu hissetmekten yana olanlar için mont ve kabanlarda kesimin rahatlığı çok önemli. Spor ve şişme montlar, buna ek olarak kapitone mont ve erkek kaban seçenekleri bunu sağlıyor.

Sportif bir görünüm yaratmak, rahatlığı ve konforu bir arada yaşamak adına spor konseptli ürünler de tercih ediliyor. Spor mont ve kaban alternatiflerine bakıldığında, kapüşonlu ve kapüşonsuz seçenekler barındıran spor montlar, erkeklere hitap ediyor. Mevsim şartlarına uygun seçimler yapmak da avantajlı. Kışın sert geçtiği bölgelerde yaşayanlar için kumaş kalitesi ile öne çıkan erkek mont ve kaban modellerinde kaşe, kaşmir ve yün ön planda. Buna ek olarak erkek kaban ve montlarda pamuk, polyester ve viskon da çok kullanılıyor.

Kombinlerde, tarzın önemli bir unsuru yaka formu. Bu anlamda yaka modellerine göre erkek kaban ve mont seçimlerine dikkat edilebilir. Genel olarak kaban ve montlarda bebe yaka ile dik yaka son yıllarda çok popüler. Bato yaka bir kazak ile harika bir uyum sunabilen bu alternatifler, tarzını ortaya koymak isteyenlere hitap ediyor.

Kazak Modellerinde Triko Rüzgarı

Erkek kazaklar, yaz mevsimi dışında neredeyse üç mevsim de tercih edilen öğeler. Vücudu sıcak tutması, buna ek olarak konforlu ve rahat bir deneyim barındırması kazak dendiğinde akla gelenlerden. Erkek kazak modellerinde son yıllarda triko modeller çok popüler. Örme kazak, yani trikolar hem basic renklerde hem de enerjiyi, dinamizmi ön plana çıkaran renkleri ile tercih ediliyor. Triko kazaklar hem kalın hem de ince örme ile tercih edilebilir. Kış ve sonbaharda kalın trikolar kazaklarda popüler olurken, ilkbahar döneminde ise ince triko kazaklar popüler. Ceketle, erkek mont ve kabanlarla tercih edilebilen kazak modelleri spor ve klasik giyim ile uyumlu.

Erkek giyimde en popüler parçalar içinde yer alan mont, kaban ve kazak modelleri zamansız şıklık yaratmak isteyenler için Kiğılı kalitesi ile sunuluyor. Kiğılı online satış mağazası üzerinde indirimli, avantajlı fiyatlarla erkek kaban ve mont satın alabilir, yeni sezon kazak modellerine göz atabilirsiniz.

Yorum Yaz