Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi Esteticum Açıldı

ESTETICIUMEstetik, güzellik ve sağlıklı yaşam hizmetlerinde Türkiye’nin ufkunu açacak olan, Astra Sağlık’ın estetik ve plastik cerrahi merkezi Esteticium açıldı.

Astra Group bünyesinde faaliyet gösteren Astra Sağlık’ın estetik ve plastik cerrahi merkezi Esteticium, ilk şubesini Bahçeşehir’de açtı. Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı uluslararası yöntem ve tedaviler doğrultusunda son teknolojik araçlarla donatılmış olan Esteticium, uzman kadrosuyla hizmet vermeye başladı.

Latince “Estetik Merkezi” anlamına gelen Esteticium, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerinin güzellik, bakım ve sağlıklı yaşam alanlarındaki ihtiyaçlarını tespit ederek koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile hizmet veriyor.

Esteticium’da plastik cerrahinin tüm operasyonlarının yanı sıra dolgu, botoks, PRP, mezoterapi, ameliyatsız yüz germe gibi medikal estetik uygulamaları, saç ekimi, bölgesel zayıflama, lazer epilasyon, medikal cilt bakımı, fizik tedavi, beslenme ve diyet yer alıyor.

Astra Sağlık Genel Müdürü Dr. Ömer Özgür Atay: “Astra Sağlık olarak Türkiye’nin sağlık alanında ufuk açacak başarılara imza atmak için yola çıktık. Estetik alanındaki markamız Esteticium ile birlikte ülkemizdeki estetik anlayışını değiştirme hedefiyle güzelliğin tüm bileşenlerini içine aldığımız estetik ve plastik cerrahi sağlık grubu zincirinin ilkini Bahçeşehir’de açtık. Alanında uzman isimleri, dünyadaki son teknolojik araçları bünyemizde buluşturduk. Bizim için en önemli konu herkesin estetik ihtiyacının farklı olduğunu bilerek hareket etmek. Bu amaçla bünyemizde hem estetik danışmanlık hem de psikolojik danışmanlık birimlerimiz yer almaktadır. Esteticium’da kişiye göre estetik, güzellik ve sağlıklı yaşam için ihtiyaçları belirleyip özel çözümler sunacağız.” dedi.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz