Ev Temizliğinde Doğallığın Gücü: INCIA

Hijyeni ve doğallığı bir arada bulabileceğiniz INCIA ev bakım ürünleri incia.com’da ve seçkin eczanelerde sizleri bekliyor.

INCIA ev bakım ürünleri doğanın saflığını evinize getiriyor.

Piyasadaki yaygın birçok temizlik ürününün içeriğinde yer alan sentetik hammaddeler ve çeşitli katkı maddeleri evinizi temizlerken sağlığınız göz ardı edilmemesi gereken riskler meydana getirebiliyor.  INCIA, ev bakım ürünleriyle en doğal çözümü sunarak güvenle kullanabileceğiniz ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Doğa dostu ev bakım ürünleri ile derinlemesine temizlik 

INCIA Doğal Bulaşık Sabunu, içeriğinde yer alan hindistancevizi yağı, zeytinyağı doğal antiseptik olan d-limonence zengin portakal ve greyfurt yağları ile kirleri bulaşıklardan arındırarak hijyenik bir temizlik sağlıyor. Doğal formülünde yer alan karbonat ve sirke ile yağların bulaşıklardan çözülmesine ve kötü kokuların uzaklaştırılmasına yardımcı oluyor. INCIA Doğal Bulaşık Sabunu biberon, emzik gibi bebek ürünlerinin temizliği için de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

INCIA Doğal Çamaşır Makinesi Sabunu, pamuklu, yünlü, ipek, sentetik, gibi tüm kumaş ve çamaşır tiplerinde etkili ve güvenli bir temizlik sağlıyor. INCIA Doğal Çamaşır Makinesi Sabunu içeriğinde yer alan hindistan cevizi, lavanta, karbonat, limon tuzu ve gliserin sayesinde lekelere karşı güçlü bir etki sağlıyor. Özel formülü sayesinde bebek giysileri için anne ve anne adaylarının da gönül rahatlığı ile kullanabileceği INCIA Doğal Çamaşır Makinesi Sabunu yer altı sularını kirletmiyor, doğaya zarar vermiyor.

Kullanım Önerisi: INCIA Doğal Çamaşır Makinesi Sabunu, tüm sıcaklıklarda (sıcak-soğuk) makine yıkaması için uygundur. Yüksek konsantre olması nedeniyle 4-5 kilo çamaşırda 1 kapak kullanılması önerilir. Yumuşatıcı kullanımı gerektirmez. 

INCIA doğal ev bakım ürünleri sayesinde, yaşam alanınızı sağlığınıza zararlı olmayan, hem evinize hem cildinize dost tamamen doğal içerikli ürünler ile temizlemeniz mümkün!

INCIA Doğal Çamaşır Makinesi Sabunu: 60 TL

INCIA Doğal Bulaşık Sabunu: 33 TL

Yorum Yaz