Fresh’n Soft’tan Antibakteriyel Islak Mendil

fresh-n-soft-antibacterialYaklaşan kış mevsimi, birçok hastalığı beraberinde getirmektedir. Soğuk havalar ve kalabalık ortamlarda bulunma zorunluluğu, son günlerde sıkça karşılaştığımız üst solunum yolu enfeksiyonu ve grip gibi hastalıklarını artırıyor.

Bağışıklık sistemimizin mikroplarla mücadelesinde, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ürünleri tercih etmek önem kazanıyor. Fresh’n Soft’un, Biyosidal ruhsatına sahip Antibacterial Islak Mendili, bakterileri %99,9 oranında etkisiz hale getirerek, bağışıklık sisteminin korunmasına destek veriyor. Böylece grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı önlem almak mümkün oluyor.

İnsan ve çevre sağlığı koruma altında…

Bir ürünün biyosidal olarak piyasaya sunulabilmesi için öncelikle Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı’nca çeşitli açılardan incelenmiş ve uygun bulunmuş olması gerekiyor. Bu anlamda Biyosidal ruhsat için başvuruda bulunulan ürünlerin, insan ve çevre sağlığı açısından, Sağlık Bakanlığı’nın yetkilendirdiği laboratuvarlarda analizleri yapılıyor. Analiz sonuçları uygun görülen ürünler, ruhsat alma hakkına sahip oluyor. Biyosidal ürünler; herhangi bir zararlı organizma üzerinde kontrol edici etki gösteren veya onun hareketini kısıtlayan aktif maddeler içerir ve kullanıma hazır olarak piyasaya sunulur.

Fresh’n Soft ile her yerde hijyen!

Fresh’n Soft Antibacterial Islak Cep Mendili, ihtiyaç duyduğunuz anlarda hızlı ve pratik bir temizlik sağlıyor. Antibacterial Islak Cep Mendilleri, alkol ve boya maddesi içermediği gibi, dermatolojik testlerle onaylanmış yapısıyla da cildin pH dengesiyle uyum gösteriyor. Siz de Antibacterial Islak Cep Mendili’yle kış aylarında kendinizi ve sevdiklerinizi mikroplardan koruyabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz