Fresh’n Soft’tan Pişik Önleyici Islak Havlu

Bebeklerin cildi yumuşak ve pürüzsüz olduğu kadar hassas bir yapıya da sahiptir. Üstelik dış etkenlere karşı yetişkinlere oranla çok daha düşük toleranslı olan ciltleri, birçok problemle karşı karşıya kalabilir. Bunların başında ise sıcaklık, nem ve ter gibi unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan pişik sorunu yer alıyor. Bebeklerin cildine uygun olarak geliştirdikleri ürünlerle ön plana çıkan Fresh’n Soft, pişik önlemeye yardımcı olan bir ürünle geliyor. Bebeklerin hassas ciltlerine özel geliştirilen Pişik Önleyici Havlu ile Fresh’n Soft, anne ve bebeklerinin yanında oluyor.

Paraben ve alkol içermiyor…

Fresh’n Soft Pişik Önleyici Islak Havlu; bebeğinizin tenine zararlı olan alkol, parfüm, boya maddesi içermiyor. Bebeğinizin hassas teni için güçlendirilmiş içeriği ile ekstra koruma imkânı sağlıyor. Bebeğin cilt pH’ı ile uyumlu olan Pişik Önleyici Havlu, hassas cildinde lif bırakmayan yapısıyla fark yaratıyor. Fresh’n Soft Pişik Önleyici Havlu, idrar ve dışkının sebep olduğu pişiğe karşı pratik bir alternatif sunuyor. Pişik Önleyici Havlu içeriğinde paraben, alkol, phthalate, mineral yağ, parfüm, boya maddesi ve hayvansal maddeye yer vermeyerek oluşabilecek riskleri minimize ediyor.

Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilip onaylanan Pişik Önleyici, ekolojik sertifikalı bitkisel aktifler sayesinde pişiğin önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca formülasyonunda yer alan Shea Butter ve dünyanın tropik bölgelerinde yetişen Phragmites Kharka bitkisi bileşenleriyle bebeğinizin cildinin korunması adına önemli bir rol oynar.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz