Getwell’den Dünyanın İlk 3 Açılı Burun Bandı

Sağlıklı bir yaşam için en önemli ihtiyaçlardan olan uyku, nefes darlığı ya da horlama gibi problemlerle bölünebiliyor. Türkiye’yi birçok ilkle tanıştıran Getwell’in geliştirdiği patentli ürünü Night Burun Bandı ile gece horlamaları tarihe karışıyor. Dünyada bir ilk olan, burnu üç açıdan kavrayarak uyku esnasında rahat bir nefes aldıran burun bandı, enerjik sabahlara uyanmaya yardımcı oluyor.

Sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hayatı kolaylaştırmaya odaklanan Getwell’in patentli ürünü Night Burun Bandı, kesintisiz bir uykunun kapılarını açıyor. Özel olarak tasarlanan ve dünyada bir ilk olan burun bandı, burnu üç açıdan kavrayarak hava kanallarının maksimum oranda açılmasını sağlıyor.

Horlamayı ilaçsız azaltıyor

Hiçbir etken madde içermeyen, tüm cilt pH’ları ile uyum gösteren Night Burun Bandı, patentli ve özel üç açılı yapısıyla uyku esnasında burnu yukarı kaldırıp hava kanallarını açıyor. Böylece uyku esnasında daha rahat nefes alınmasına yardımcı oluyor ve horlamaları azaltıyor. Uzun süre etkili yapışkanıyla tüm gece boyunca rahat bir nefes aldıran burun bandı, soğuk algınlığı ve alerjilere bağlı gelişen burun tıkanıklığında da çözüm sağlıyor.

Ekonomik bir kullanım sunuyor             

Bir kutuda 8 adet bandın bulunduğu Getwell Night Burun Bandı’nın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 18 TL’dir. Getwell Night Burun Bandı’na Türkiye’nin en büyük zincir mağazaları Migros ve Rossman’ın yanı sıra Türkiye’nin online süpermarketi istegelsin’den ulaşmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dr. Aslıhan Çakkalkurt'tan İkindiyle Gelen Sağlık

Yorum Yaz