Göz Sağlığınız için Visionace Plus Türkiye’de

İngiltere’de göz sağlığı pazarında 22 yıllık tecrübesi ile Visionace® Plus artık Türkiye’de… Visionace® Plus içerisindeki DHA ve Çinko’nun yanı sıra A ve B2 vitaminleri ile normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunuyor.

 

Pandemi dönemiyle birlikte bilgisayar, telefon, tablet ve televizyon karşısında geçirdiğimiz süre de arttı. Bu duruma bağlı olarak gözlerimizde kuruluk, kaşıntı, yanma, bulanık görme gibi problemler daha sık görülmeye başladı. Yapılan araştırmalara göre ekran başında 4 saatten fazla vakit geçiren ofis çalışanların yüzde 89’unda göz rahatsızlıklarına rastlanıyor. Türkiye’de ise günlük televizyon izleme süresi ortalama 6 saatin üzerinde… İşte bu nedenlerle göz sağlığımızı mutlaka desteklememiz gerekiyor. Ekran karşısında bu kadar uzun süre geçirildiği düşünüldüğünde neden birçok kişi için duyuların en değerlisi kabul edilen göz sağlığını desteklemesi gerektiğinin farkına varılıyor.

 

İngiltere’nin bir numaralı vitamin şirketi Vitabiotics’in 1998 yılından beri göz sağlığını destekleyen ve etkinliği klinik çalışmalarla gösterilmiş* markası Visionace® Plus, içerisinde DHA, lutein, yaban mersini ekstresi, omega-3, antioksidanlar, vitaminler ve karotenoidler dahil 25 mikro besin maddesi içeriyor. Visionace® Plus’ın içerisindeki çinko, DHA, A ve B2 vitamini, normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunuyor. 

 

Vitabiotics ürünleri incelemek için www.vitabiotics.com.tr adresini ziyaret edebilir ve 3 adımlık testi çözerek ihtiyaçlarınıza uygun vitamini öğrenebilirsiniz. 

 

* Oral antioxidant therapy for marginal dry eye, KJ Blades, S Patel and KE Aidoo Department of Vision Sciences, Glasgow Caledonian University, Glasgow, UK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Wellcare'den Rahatça Nefes Alabilmeniz İçin: Sinomarin

Yorum Yaz