Herbalife Nutrition Mix&Drink Seti ile Gün Boyu Sağlıklı Beslenme

Herbalife Nutrition gün içinde protein ve lif alımını desteklemek, ferahlatıcı narenciye aromasıyla bitkisel konsantre çayın uyumunu keşfetmek isteyenler için 4’ü 1 arada Mix&Drink setini sunuyor. Bitkisel Konsantre Çay, Pro-Boost, Herbal Aloe Konsantre İçecek ve günlük lif alımınıza katkıda bulunan içecek tozu Multi-fiber’den oluşan set, gün boyu tüketilebiliyor.

Dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni, kaliteli uyku ve egzersiz ile birlikte yaşam tarzını destekleyen takviye edici gıdalar, günlük hayatın pratik yardımcısı. Gün içinde günlük sıvı tüketimini artırmaya yardımcı olan Herbalife Nutrition Mix&Drink seti, içeriğindeki yüksek protein ile Pro-boost, içeriğindeki lif ile Multifiber, Bitkisel Konsantre Çay ve Herbal Aloe Konsantre İçecek‘ten oluşup, ayrı ayrı ya da hep birlikte suyla karıştırılarak pratik bir şekilde hazırlanıyor.

Günlük protein ve lif ihtiyacını destekliyor
Elma, yulaf, narenciye ve inülin gibi suda çözünen ve çözünmeyen yüksek lif içeriğiyle günlük lif alımını destekleyen Multi-fiber, pratik bir toz içecek. Pro-Boost’un içeriğindeki bezelye ve süt proteinleri günlük protein alımını artırmanın hızlı bir yolu. 1 ölçeği 5 gr protein içeren* Pro-Boost porsiyon başına 24 kcal enerji içeriyor.

Sıvı tüketimini artırmaya yardımcı
Herbal Aloe Konsantre İçecek renksizleştirilmiş aloe yaprağı suyu içeriyor. Aloe vera, keyifli bir içim sunuyor. Herbal Aloe Konsantre İçecek, suyla karıştırıldığında serinletici bir içecek olarak tüketiliyor.Yeşil ve siyah çayın karışımından oluşan, tazeleyici bir içecek olan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’ın ise 4 farklı aroması mevcut. Porsiyon başına sadece 6 kcal* olan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay, sıcak ve soğuk olarak tüketilerek sıvı tüketimini artırmaya yardımcı oluyor. Herbalife Bitkisel Konsantre Çay, çay ve kahveye de bir alternatif.

*Kullanım talimatlarına göre hazırlandığında
**Etiket üzerindeki kullanım talimatlarına uygun olarak tüketmenizi ve diğer kaynaklar ile birlikte, kafein alımınızı takip etmenizi öneririz.

Yorum Yaz