Hero Baby’den 8 Farklı Tahıl Bir Arada

Bebeklerin ve küçük çocukların sağlıklı gelişimleri bakımından dengeli beslenme büyük bir önem taşıyor. İsviçreli Hero Baby’nin 135 yıllık uzmanlığıyla hazırlanan tahıllı kaşık mamaları, sağlıklı beslenmenin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Bebeklerin ve küçük çocukların sindirim sistemleri, yetişkinlere göre daha hassas olduğu için Hero Baby bu konuda uzmanlığıyla öne çıkıyor. Dengeli beslenmenin önemli bir parçası olan tahıllı kaşık mamalar, 6. aydan itibaren öneriliyor.

8 Farklı Tahıl Bir arada!

Hero Baby, yeni hazırladığı Sütlü Kırmızı Meyveli 8 Tahıllı kaşık maması, vitamin bakımından zengin bir kaynak olan çilek, ahududu gibi meyveleri bebekler için yüksek lif deposu olan 8 farklı tahılla bir araya getiriyor. Türkiye’de bir ilk olan kırmızı meyvelerin 8 farklı tahılla bir araya geldiği besin kaynağı, bebeklerin farklı tatları deneyimlemesini sağlıyor.

Tahıllı Gece Serisi

Hero Baby’nin tahıllı kaşık mamalarının gece serisi ile bebekler tok bir karın ile gece uykusuna dalmasında yardımcı oluyor. Sütlü Bisküvili 8 Tahıllı, Sütlü Rezeneli 8 Tahıllı ve daha birçok çeşitten oluşan gece ürünleri bebeklerin huzurlu uykularında yanlarında.

Türkiye’de Bir İlk, Atalık Buğdaylardan Siyez!

Hero Baby tahıllı kaşık mamaları, evlerde genellikle yer almayan tahıllardan olan ve atalık buğdaylarımızdan siyezi, bebeklerin sofralarına getiriyor. Türkiye’de bir ilk olan Hero Baby Sütlü Hurmalı Siyez Buğdaylı İrmikli tahıllı kaşık maması, bebeklerimizin atalık tohumlarımızın tadını da almasını sağlarken, sağlıklı gelişimleri için sofraların önemli öğelerinden oluyor.

Ödüllü Lezzetler

Üstelik Hero Baby’nin ve Türkiye’nin en çok tercih edileni Sütlü Meyveli 8 Tahıllı ürünü, 2020 yılının Mayıs ayında, Uluslararası Tat Enstitüsü tarafından üstün lezzeti tescillenen ilk bebek maması oldu.

Yorum Yaz