İdrar Kaçırma Sorununa Ameliyatsız Çözüm

femiliftKadınların en önemli sağlık sorunlarından idrar kaçırma, Femilift yöntemi ile çözümleniyor.

Çok fazla dile getirilmekten çekinilen, yaşam kalitesini düşüren hafif stres tipinde idrar kaçırma, vajinal gevşeklik, vajinal kuruluk ve yinelenen enfeksiyonlar, kadınların hem sosyal hayatını hem de cinsel hayatını olumsuz olarak etkiliyor. Dünyada pek çok kadının karşılaştığı en büyük sorunlardan biri olan idrar kaçırma sorunu, gelişen teknoloji ile birlikte kısa sürede ve ameliyatsız bir yöntemle çözülebiliyor.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Murat Emanetoğlu, idrar kaçırma olayının bütün yaş grubundaki kadınlarda farklı nedenlere bağlı olarak gelişebildiğini belirtiyor.

Ülkemizde de hızlı bir şekilde yaygınlaşan tedavi jinekolojik bir muayene benzer olup, günlük yaşamı etkilemeden, ameliyatsız bir yöntemle minimal müdahale gerektiren ve yaklaşık 30 dakika süren Femilift tedavisi ile vajinal problemlere geniş yelpazede çözüm sunuluyor.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Murat Emanetoğlu, “Femilift tedavisinde vajinal dokuyu nazikçe ısıtmak, hâlihazırda olan liflere/sinirlere temas sağlamak ve yeni kolajen oluşumunu harekete geçirmek için farklı bir CO2 lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Özel tasarlanmış, tek kullanımlık steril bir prob (vajinal ultrason sondasına benzer) vajinanın içerisine yerleştirilerek uygulanır. 2-3 ay içinde vajina ön yüzeyin altında yeni kolajen birikimi oluşturarak kalınlaşma ve güçlenme sağlayarak stres tip idrar kaçırmada %70 -80 oranında iyileşme sağlar.” dedi.

Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye gelen Femilift daha feminen bir yaşam için klinik çözümler sunuyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.beautyform.com.tr

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz