Kahverengi Deniz Yosunu Türkiye’de

Vervella 1‘’İyileşme bir zaman meselesidir, bazen ise bir fırsat” mottosuyla yola çıkan Vervella, benzersiz ve rakipsiz bir takviye edici gıda olarak Türkiye’de satışa çıktı. Doğal bir vitamin ve mineral dengesi olan kahverengi deniz yosunu, insan vücudunun ihtiyacı olan eksikleri doğal yollar ile gidermeye yardımcı oluyor.

Kahverengi deniz yosunu dünyanın en temiz ve berrak sularından özel bir teknik ile hasat edilerek sporcular ve sağlıklı beslenmeyi bir yaşam felsefesi haline getirenler için vazgeçilmez olmaya hazırlanıyor. Sindirim sistemindeki yararlı bakterilerin büyüme ve çoğalmalarını destekleyen bir prebiyotik olan kahverengi deniz yosunu organik hali İskoçya ve Norveç sahillerinde bulunuyor.

En önemli etkisi, bağırsak florasının düzenlenmesine ve doğru çalışmasına yardımcı olarak bağışıklık sistemini güçlendirmek olan kahverengi deniz yosununun patenti Slovenyalı mikrobiyolog Goran Dordic’de bulunuyor. Vervella” markasının Türkiye’deki üreticisi Sencer Bulut ise uzun ve kaliteli yaşamın sırrının doğal beslenmeden geçtiğini vurgulayarak Vervella haplarının tamamen bitkisel olduğunu vurguluyor.

Vücudunuzun temizlenmesini, ağır metallerin ve serbest radikallerin vücuttan atılmasını sağlayan deniz yosunu hapı, içerdiği Omega 3 sayesinde kalp sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Kilo kontrolü ile daha fit bir vücuda sahip olurken, sindirim, metabolizma ve beyin fonksiyonlarınızın daha iyi çalışmasına katkı sağlıyor. Vitamin ve mineral deposu ile vücudunuzu destekleyen Vervella, size daha sağlıklı hissedebileceğiniz ve daha kaliteli yaşayabileceğiniz bir hayat için yeni ve doğal bir yol sunuyor.

Doğal beslenmenin vazgeçilmez adayı olmaya aday kahverengi deniz yosunu hapını https://vervella.com/ sitesinden temin edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz