La Vache Qui Rit’den Bağışıklığa Destek

La Vache Qui Rit, çocukların büyürken ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş formülü ile bağışıklığı destekliyor. Yeni içeriğiyle birlikte paket tasarımında da markanın yansıttığı neşeli ve gülümseten dünyayı ön plana çıkaran La Vache Qui Rit üçgen peynir, sofralardaki yerini almaya hazır.

Kırmızı ve neşeli inek simgesi ile tanınan üçgen peynir La Vache Qui Rit, özellikle büyüme çağındaki çocukların ihtiyacı olan vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş içeriğiyle ailelerin tercihi olacak.

Günlük beslenme ihtiyacının bir parçası ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olan A vitamini, D vitamini, demir ve çinko içeren yeni formülüyle La Vache Qui Rit, çocukların ve ailelerin artan besleyici gıda talebine de pratik bir çözüm sunuyor.

Ailelerin ve çocukların keyifle tükettiği La Vache Qui Rit, yeni paketinde zengin içeriği ve ürün bilgilerine hızlıca ulaşmayı sağlayan rahat, sade ve modern bir tasarımla fark ediliyor. Lezzetli sütlü peynir tadı ve kalsiyumun yanında içerdiği A ve D vitamini ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun güçlenmesi ve büyüme aşamasındaki çocukların normal kemik gelişimine katkı sağlarken, temel minerallerden biri olan çinko boy uzamasının normal fonksiyonunda önemli rol oynuyor.

Yeni La Vache Qui Rit içeriği ile ilgili bilgi veren Bel Türkiye Genel Müdürü Aytekin Yıldız “Bağışıklık sistemimizi güçlendirmemiz gereken bu günlerde aldığımız besinlere dikkat etmeliyiz. Günümüzün ihtiyacına yönelik çalışmalarımızı bu yönde değerlendirdik. Büyüyen çocukların besin alımına katkıda bulunmak için hazırladığımız LVQR’nin yeni tarifi kalsiyum ve dört temel besin maddesiyle zenginleştirilmiş paketimiz aileler için gerekli besinleri içerisinde bulunduruyor” dedi.

Yorum Yaz