Mucizevi Besin: Arı Sütü

Avrupa’da besin takviyeleri konusunda uzmanlaşmış ve bu konuda lider olan Arkopharma Laboratuarları’nın gerçekleştirdiği uzun çalışmalardan sonra ortaya çıkardığı Arı Sütü (Royal Jelly) serisi; Royal Jelly Junior, Royal Jelly Organic ve Royal Jelly Dynergie ile vücüdunuzun ihtiyacı olan sağlık mucizesi artık ellerinizin altında olacak.

Royal Jelly Junior, 3 yaşından itibaren bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve hastalıklara karşı korunmaya
yardımcı olurken, 12 yaşından büyükler Royal Jelly Organic ile zindelik kazanacak, bakteri virüs gibi hastalıklara karşı korunmada bir yardımcıya sahip olacak. Ayrıca gün içerisinde yorgunluk hissedenler, yoğun ve stresli çalışanlar, sık hastalananlar, fiziksel ve zihinsel performans arttırmak isteyenlerle sporcular ise Royal Jelly Dynergie ile kendilerini çok daha iyi hissedecekler.

 

Arı Sütü hakkın bilgi;

Arı sütü, 5-15 günlük genç arıların salgı bezlerinden salgıladıkları ve ürettikleri bir enzimdir. Arılar arı sütünü sadece kraliçe arı ve yavru arıların beslenmesi için üretirler. Bal arıları birkaç ay yaşarken, kraliçe arı 5-7 yıl yaşar. Bunun sebebinin ise arı sütü olduğu düşünülmektedir. Yapılan bilimsel araştırmalara göre; Arı Sütükanser başta olmak üzere bütün ağır hastalıklarla savaşımda önemli bir destektir. Gebelikle ilgili pek çok araştırma arı sütünün kadında doğurganlığı ve erkekte sperm kalitesini artırdığını çok net bir şekilde ispatlamıştır.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz