Narciso’dan Cezbediciliğin Simyası

for her edt 50 mlNarciso Rodriguez, en son kokusu NARCISO’yu tamamlayıcı bir ek sunuyor:  NARCISO eau de toilette. Bu yeni koku, NARCISO EAU DE PARFUM ile başlayan cezbediciliğin simyası ve baştan çıkarma sanatı masalında yeni bir bölüm niteliğinde…

NARCISO kokularının her ikisi de baştan çıkarıcılığın sınırlarını kucaklıyor – fakat farklı şekillerde. Eua de toilette ile, cezbediciliğin canlı doğasını daha çok keşfetmek arzu edilmiştir.”

Narciso Rodriguez

NARCISO eau de parfum, cezbedicilik sanatını üstü kapalı nitelikteki büyüleyici bir etkiyle yorumlamaktadır; öte yandan, yeni eau de toilette NARCISO ise cezbediciliğin gücünü çok daha açık seçik ve kuvvetli bir şehvetle vurgulamaktadır: NARCISO eau de toilette, baştan çıkarma sanatına yeni bir önem vurgusu getirmektedir.

Bu iki koku, kadınlığın içine işlemiş bir ikilik algısı oluşturmaktadır ve kadınsılık,  ister koku ister kıyafet olsun, tasarladığım tüm ürünlerin temelinde yer almaktadır.”

Narciso Rodriguez

Günümüzde, NARCISO eau de toilette canlı bir mıknatıs etkisiyle kadınlığın yeni bir yüzüne yorum getirmektedir; Raquel Zimmerman’in yeni yakın portresiyle net bir şekilde temsil edilen ve tarifi imkansız olan cazibe doğasını yakalamaktadır. Bu yeni resimde, top model büyülenmekte ve tereddütsüz bakışlarıyla, NARCISO eau de toillette’in bağımlılık yaratan, baştan çıkaran doğasını ifade eden güçlü bir davet sunmaktadır.

İmza niteliğindeki miski kristalize fakat şehvetli bir kalbe dönüştüren çarpıcı bir beyaz çiçek buketi oluşturmak üzere, beyaz şakayık çiçeğinin parlak üst notaları bulgar gülüyle harmanlanmaktadır. Haz dolu odunsu akortlarla – beyaz ve siyah sedir ağaçları ve yanı sıra, en şık  vetiver – zeginleştirilen eau de toilette herkesi büyülüyor.

NARCISO eau de parfum ve eau de toilette, doğal olarak aynı grafik kodları paylaşmaktadır, farklılıklarını belirleyen ise ters düz edilmiş bir palet renkleridir. Yanı sıra, şeffaf bir cam küp şeklindeki heykelsi şişesi, içeride asılı duran narin bir yarı-oval biçimindedir – Raquel Zimmerman’in tümüyle tahrik edici resminde yankılanan ve hemen hemen kalp şeklinde olan koyu siyah bir biçim. Kokunun adı, şimdilerde saf beyaz üzerinde basit bir logo şeklinde belirtilmektedir. Bir esrar unsuru daha ekleyen imza niteliğindeki dikdörtgen tepesi şeffaftır ve kristal, imza niteliğindeki miske bir övgü sunmaktadır.

Şimdilerde, NARCISO eau de toilette Raquel Zimmerman’in hayranlık uyandıran yeni portresiyle resmedilen karşı konulmaz bir koku kompozisyonuyla, baştan çıkaran kadınlığın yeni bir yüzünü kutlamaktadır.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz