New Life’dan Bitkisel Kaynaklı D Vitami Spreyi

Bağışıklık sistemini güçlendirmede önemli bir yere sahip olan D vitamini Natur D3 Spray, bitkisel kaynaklı temiz içeriğiyle tüm aile tarafından güvenle kullanılabiliyor.

Koronavirüs’ün en büyük hedefi haline gelen bağışıklık sistemini güçlendirmek, günümüzde oldukça önemli. Güçlü bir bağışıklık sistemi için de D vitamini şart. Koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda tedavi edilen hastaların en büyük ortak özelliğinin D vitamini eksikliği olduğu belirtiliyor. Yapılan araştırmalara göre; D vitamini eksikliği, tedaviye olumlu yanıt vermeyi engelliyor ve koronavirüs kaynaklı ölüm riskini artırıyor.*

Günümüz şartları D vitamini eksikliğini yaygınlaştırıyor
Özellikle izole yaşamaya alıştığımız bugünlerde güneşten uzak kalma, artan stres ve kış şartlarının etkisiyle, pek çoğumuzun D vitamini seviyelerinde düşüş yaşanıyor. İlaç endüstrisinde 50 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Sifar İlaçları tarafından pazara sunulan, New Life Natur D3 Spray 400 ve 1000 IU iki formu ile tüm ailenin günlük D vitamini ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.  D vitamini normal bağışıklık fonksiyonuna katkıda bulunur.*

Algden elde edilen, bitkisel kaynaklı D vitamini 
D vitamini takviyeleri çoğunlukla koyun yünü yağından elde ediliyor. D3 vitamini Natur D3 Spray ise yaklaşık iki bin yıldan uzun süredir besin kaynağı olarak ve çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan ‘alg’den üretiliyor. Doğal antioksidan olan E vitamini içeren, bitkisel kaynaklı D3 vitamini Natur D3 Spray, tüm aile tarafından güvenle kullanılabiliyor. Natur D3 Spray 400 ve 1.000 IU olmak üzere iki formda sunuluyor. Sprey form ile pratik kullanım sağlıyor, tatlandırıcı, BHA, lanolin içermiyor.

 

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 

Natur D3 Spray 400 IU: 69 TL

Natur D3 Spray 1000 IU: 99 TL

 

*  Alipio, Mark, Vitamin D Supplementation Could Possibly Improve Clinical Outcomes of Patients Infected with Coronavirus-2019 (COVID-2019) (April 9, 2020). 

 

*Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

Yorum Yaz