Omega3+KoenzimQ10’ Gıda Takviyesi ile Yıllara Meydan Okuyun

nutraxin_omega3_koenzimq10Omega-3’ü, güçlü antioksidan özellikli Koenzim Q10 ile tek kapsülde birleştiren Nutraxin, bu müthiş ikili ile antiaging programlarının en önemli destekçisi olmayı hedefliyor.

AR-GE çalışmalarıyla fark yaratarak alanında lider markalar oluşturan Biota Laboratuvarları, uzmanlığını yeni bir alanda daha kullanarak, Nutraxin Gıda Takviyesi Serisi’ni pazara sundu. Nutraxin, “kendini önemseyen ve her daim en iyi formumdayım” diyen herkesi, ‘Omega3+KoenzimQ10’ gıda takviyesi ile destekliyor.

Omega-3’ü, güçlü antioksidan özellikli Koenzim Q10 ile tek kapsülde birleştiren Nutraxin, bu müthiş ikili ile antiaging programlarının en önemli destekçisi olmayı hedefliyor. Günlük beslenmeyle alınması zor olan Omega-3’ü, güçlü antioksidan özellikli Koenzim Q10 ile birlikte almak, oluşturduğu sinerjik etki ile kullanıcısına daha güçlü bir sonuç vaat ediyor. Avrupa Gıda Güvenilirliği Komitesi tarafından etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmış Koenzim Q-10 tedariği ile Nutraxin, yüksek kaliteyi tercih ediyor. Omega-3 tedariğini ise; Global EPA ve DHA organizasyonu tarafından saflığı ve içeriği onaylanmış ve emilirliği yüksek trigliserit formda gerçekleştiriyor.

Klinik çalışmalarda Omega-3’ün; kalp damar sağlığı, beyin ve sinir sistemi gelişiminin yanı sıra, göz sağlığı ve depresyon gibi ispatlanmış birçok olumlu etkisi biliniyor. Omega-3’ün günlük düzenli tüketiminin her fırsatta önemine dikkat çeken uzmanlar, 30’lu yaşlardan sonra vücutta sentezinin azalması nedeniyle Koenzim Q-10’un da günlük takviye ürünü olarak kullanılmasının önemini vurguluyor. Koenzim Q-10, vücutta enerji üretiminde görev alıyor, kalp sağlığını destekliyor ve cildin yaşlanma sürecini geciktirerek, daha canlı ve parlak bir cilt görünümüne destek sağlıyor.

Nutraxin’in Omega3+KoenzimQ10 gıda takviyesi, 139 TL satış fiyatı ile raflardaki yerini alıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz