Rimmel&Kate Moss Birlikteğinin 15.Yılına Özel Koleksiyon

kate-moss-rimmelİngilizlerin iki güzellik ikonu, Rimmel ve Kate Moss iş birlikteliklerinde 15 yılı geride bıraktı. Güzellik dünyasının bu başarılı, rakipsiz ortaklığının 15. yıldönümünü kutlamak için Rimmel ve Kate Moss çok özel bir koleksiyon hazırladı. Kate’in favori renklerini içeren bu özel 15. yıl Ruj ve Oje Koleksiyonu Ağustos ayından itibaren sadece Watsons mağazalarında…

İkonik “London Look” görünümünün önde gelen temsilcilerinden Kate Moss, 2001 yılından bu yana Rimmel’in ilham perisi oldu. Yeni 15. Yıl Koleksiyonu ise ünlü modelin kırmızı halıdan bohem tarzına uzanan farklı yönlerinden esinlenerek oluşturuldu.

Kate, 15 yıllık Rimmel elçiliği konusunda şu açıklamayı yaptı: “Rimmel ile süren 15 yıllık ilişkimiz konusunda çok gurur duyuyorum. Kalben çok yakınlık duyduğum bir marka. İlk rujum Rimmel Heather Shimmer’dı. İş birliğimiz yıllar içinde güçlendi ve gelişti. Ben de bu süre içinde daha etkin şekilde yaratıcı bir rol üstlendim. 15. yıl özel koleksiyonunda da geride bıraktığım on beş yıl zarfında favori görünümlerimden esinlendik.”

15. Yıl Özel Koleksiyonu:

Rimmel’in en sevilen, fenomen rujlarından Lasting Finish serisine, Klasik Kate Moss görünümlerinden esinlenerek iki kırmızı Muse Red #51, Retro Red #53 ve iki nude ruj Boho Nude #56, My Nude #55 eklendi.

Kate’in tüm ruj tonları ışığı yansıtan siyah elmas ile aşılanmış formülüyle gün boyunca göz kamaştıracak şekilde tasarlandı. Dahası, neme doymuş, parlak renkler 8 saate kadar etkisini koruyor. Rimmel & Kate Moss 15. yıl özel koleksiyonu, 15. yıl dönümü şerefine metalik pembe altın görünümlü özel ambalaj tasarımıyla raflardaki yerini aldı.

Kate Moss ayrıca Rimmel’in son dönemde çok beğenilen Super Jel oje serisine 15. Yıl özel koleksiyonu kapsamında 7 renk ekledi. Rimmel’in özgün iki adımlı Jel Renk Sistemi ile tırnaklarınızda 14 güne kadar dayanıklı ve parlaklığını koruyan kırmızı ve nude tonlarının keyfini çıkarın.

Türkiye’de Rimmel, 2009 yılından bu yana sadece Watsons mağazalarında tüketicilerle buluşuyor. Göz ve cilt makyajı konusunda Watsons’ın en sevilen markalarından olan Rimmel, özelikle ruj ve maskara serileriyle ilgi çekiyor. Kate Moss tarafından yaratılan makyaj koleksiyonlarının yanı sıra Rimmel’in Rita Ora ile birlikte geliştirdiği Colourfest ruj ve oje koleksiyonu da Watsons’ta bulunuyor.

Rimmel Lasting Finish by Kate Ruj Satış Fiyatı: 14,99 TL

Rimmel Super Gel Oje Satış Fiyatı: 5,49 TL

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz