Sabun İçermeyen Temizleyici

Cildin doğal yapısını koruyan, sabun içermeyen “Special Cleansing Gel”, cildin nem oranını dengelerken, kurumasını engelliyor, cildi temizlerken makyaj kalıntısı bırakmıyor.

Cilt sağlığının önemine dikkat çeken, ürünleriyle doğal cilt bakımına öncülük eden Dermalogica, sabun içermeyen jel temizleyicisi “Special Cleansing Gel” ile cildi birikimlerden arındırırken cilde ihtiyacı olan nemi kazandırıyor.

Temizleyicilerin ve sabunların ciltte neden olduğu kuruluk, tahriş gibi problemlerin yaşanmasını engelleyen, cildin günlük temizliğinin yanı sıra makyaj kalıntılarını da gideren “Special Cleansing Gel” sabun içermeyen özel formülü sayesinde ciltten kolayca durulanıyor. İçeriğindeki sabun otu, doğal köpüren yapısıyla birikimleri ve aşırı yağı nazikçe giderirken oğul otu ve lavanta cildi ferahlatıyor, serinletiyor ve sakinleştiriyor.

Duşta rahatlıkla kullanılabilen “Special Cleansing Gel”, az miktarda suyla elde köpürtülüyor. Nemlendirilmiş yüz ve boyuna uygulandıktan sonra ılık su ile temizleniyor. Parfüm ve suni koku içermeyen temizleyici beyler tarafından tıraş sırasında köpük yerine de kullanılabiliyor. Tıraş esnasında kullanıldığında cildi yağ tabakasından arındırırken, cildin nem dengesini bozmadan doğal bir temizlik sağlıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz