Siveno’dan Doğal Duş Sabunu Serisi

Siveno’nun çevreye duyarlı, vegan ve doğal içerikli yeni duş sabunu serisiyle duş keyfinizi taçlandırın.

Doğanın gücünü bilimle birleştiren Siveno, en doğal içeriklerle ve çevre dostu olarak üretilen yeni duş sabunu serisi ile keyifli bir banyo deneyimi sunuyor. Hindistan cevizi yağlı, lavanta yağlı ve portakal yağlı olarak 3 farklı seçenek ile satışa sunulan Siveno Doğal Duş Sabunu Serisi, cildi nemlendiriyor, tazeliyor ve derinlemesine temizliyor.

Nemlendirici formülüyle cilde bakım yapan Siveno Doğal Duş Sabunu Serisi, özel kokularıyla duyuları da canlandırıyor. Hindistan cevizi yağı ile cildi nazikçe temizleyen Siveno Hindistan Cevizi Yağlı Doğal Duş Sabunu, cildin yumuşacık olmasını sağlıyor.

İçeriğindeki zeytinyağı ve sirke ile cilde pürüzsüz bir dokunuş sağlayan Siveno Lavanta Yağlı Doğal Duş Sabunu, bitkisel gliserin içeriği ile vücudu derinlemesine nemlendiriyor ve hoş bir koku bırakıyor.

Özel olarak hazırlanan büyüleyici bir kokuya sahip olan Siveno Portakal Yağlı Doğal Duş Sabunu ile banyo keyfiniz mutlu bir cilt bakımına dönüşüyor.

Paraben, SLS ve Sentetik Koku Yok!
İçerdiği saf zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı, gliserın, sirke, portakal yağı, lavanta yağı ile fark yaratan Siveno Doğal Duş Sabunu Serisi, formülünde yer vermediği içerikler ile de dikkat çekiyor. Siveno Doğal Duş Sabunlarının içeriğinde alkol, paraben SLES, SLS, sülfat, sentetik koku ve phenoxyethanol gibi maddeler bulunmuyor.

Siveno Doğal Hindistan Cevizi Yağlı Duş Sabunu: 300 ml 49.90₺
Siveno Doğal Lavanta Yağlı Duş Sabunu: 300 ml 49.90₺
Siveno Doğal Portakal Yağlı Duş Sabunu: 300 ml 49.90₺

Yorum Yaz