Siveno’dan Yüzde Yüz Doğal Kaş ve Kirpik Serumu

Siveno %100 doğal Kaş&Kirpik Serumu ile uzunluğunu ve dolgunluğunu kaybeden kaş ve kirpikleri etkileyici bir görünüme kavuşturmak artık çok kolay!

Kullanılan makyaj malzemelerinin içeriğindeki ağır bileşenler, uzun saatler makyajlı dolaşmak, makyaj temizlerken yeterince nazik davranmamak veya beslenme şeklinden dolayı kaş ve kirpikler zayıflamaya ve dökülmeye başlayabilir. Sentetik içeriklerin sebep olduğu zarara ve yıpranmaya karşı koruma sağlayan Siveno %100 Doğal Kaş&Kirpik Serumu tamamen bitkisel içeriklerden aldığı güçle kaş ve kirpiklerinize daha dolgun ve hacimli görünüm sunuyor.

Kaş ve kirpikler için %100 doğal bakım zamanı
Doğanın gücünü bilimle birleştiren Siveno %100 Doğal Kaş&Kirpik Serumu bitkisel yağların muhteşem kombinasyonuyla vazgeçilmez ürünlerinizden biri olmaya aday. Uzun ve dolgun görünüm için geliştirilen Siveno %100 Doğal Kaş&Kirpik Serumu içeriğindeki hint yağı ile kaş ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı olurken, susam yağı sayesinde ise kirpik ve kaşların dökülmeye karşı korunmasına destek oluyor.

Cilt tarafından kolayca emilen ve yapışkanlık hissi bırakmayan argan yağı, zengin E vitamini içeriği sayesinde kaşların canlı ve gür görünmesine yardımcı oluyor. Üstelik özel damlalığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Tamamen doğal, vegan ve çevre dostu Siveno ürünleri için www.siveno.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Siveno %100 Doğal Kaş&Kirpik Serumu: 10 ml 89,90 ₺

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sağlıklı Bir Karaciğer için 4 HEPA

Yorum Yaz