Varlığınla Fark Yarat Programına 2 Ödül Birden

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, saha ekipleri için özel olarak hazırladığı “Varlığınla Fark Yarat” programı ile Brandon Hall tarafından verilen “Mükemmeliyet Ödülleri”nde “Altın” ödüle, insan kaynakları alanının Oscar ödülü olarak anılan LEAD Awards’ta ise “Takım Çalışmasının En Başarılı Örneği” dalında ödüle layık görüldü.

Ürettiği ve ithal ettiği yüksek teknolojili ilaçlarla çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın Türkiye’deki öncüsü olan Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, saha ekipleri için özel olarak hazırladığı ve “Eczacıbaşı Ekibinin Bir Parçası Olmak” kavramının içselleştirilmesi amacı taşıyan “Varlığınla Fark Yarat” programı ile dünyaca ünlü iki ödüle layık görüldü. Dünyanın en prestijli danışmanlık şirketlerinden biri olan Brandon Hall tarafından verilen “Mükemmeliyet Ödülleri”nde “En İyi Eğitim Programı Sonucu” kategorisinde “Altın” ödülün sahibi olan gelişim programı ayrıca insan kaynakları alanının Oscar ödülü olarak anılan, her yıl dünya çapında en iyi ve inovatif liderlik gelişim programlarını ödüllendiren LEAD Awards’ta, “Takım Çalışmasının En Başarılı Örneği” dalında “Varlığınla Fark Yarat” ödülüne layık görüldü.

Eczacıbaşı Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Aslı Süel ödüllerle ilgili açıklamasında, Eczacıbaşı ekibinin bir parçası olarak varlıklarıyla fark yaratan tüm çalışanlara teşekkürlerini iletti. Eczacıbaşı ekibi olarak tüm çalışanların ortak bir kültürü paylaşmasının önemine vurgu yapan Süel, konuşmasında “Tüm çalışanların önceki başarıları tekrarlayabileceklerini hatta daha da artırabileceklerini hatırlatmak, satış ve iletişim becerilerini geliştirmek ve motivasyonu artırmak amacıyla planlanan bu gelişim programının etkilerini detaylı bir şekilde ölçümlüyoruz. Eğitim programımızın faydalarının özellikle satış sonuçlarına net bir şekilde yansıdığını görüyoruz. 2014 ile 2015 yılları arasındaki net satışlar %43 oranındayken, eğitimin ardından adam başı ciro yaklaşık %23 arttı” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz