XL-S’in Yardımıyla Aç Kalmadan Kilo Verin

Havalar ısındı, yaz kapıda. Kendinizi bedeninizde daha rahat hissetmek ve kilo vermek istiyorsanız, şimdi harekete geçmenin tam zamanı. Kilo verme yolculuğunda en büyük yardımcınız XL-S Nutrition. Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde sağlıklı kilo vermek ve formda kalmak isteyenlerin tercihi XL-S markası artık Türkiye’de.

Sütle karıştırılarak tüketilen XL-S Nutrition tam bir öğün yerine geçiyor. Bezelye proteininden elde edilen, sağlıklı bir öğün için gerekli tüm vitamin ve mineralleri içeren XL-S Nutrition sadece 248 kalori. Glüten ve yapay tatlandırıcı içermeyen XL-S Nutrition yüksek protein ve lif miktarı sayesinde uzun süre tokluk sağlıyor. Günde bir ya da iki öğün yerine kullanabileceğiniz XL-S Nutrition diyeti egzersizle birleştirildiğinde kilo vermeye yardımcı oluyor.

Omega Pharma Türkiye Genel Müdürü Özlem Kaynak “Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde başarısını kanıtlamış bir kilo kontrol markası olan XL-S’i yeniden Türkiye pazarına sunuyoruz. XL-S Nutrition, kilo verme yolculuğunda tüketicilerin kalitesine güvenebileceği, yan etkileri konusunda endişe taşımadan kullanabileceği, 1 numaralı yardımcısı olmak için Almanya’da özel olarak geliştirildi. Hem Türkiye’nin son yıllarda hızla büyüyen kilo sorununa yardımcı hem de kaynağı ve içeriği şüpheli birçok zayıflama ürününe güvenilir bir alternatif olacak XL-S Nutrition sadece eczanelerde satışa sunulacak” dedi.

Kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış gıda olan XL-S Nutrition Nisan 2018 itibariyle 129,90 TL’den eczanelerde satışa sunuluyor.

 Detaylı bilgi için: www.xls.com.tr

youtube.com/xlsturkiye

instagram.com/xlsturkiye

facebook.com/xlsturkiye/

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz