Yeni Nesil Cilt Gençleştirme Cihazı Oxygeneo, Chenot D-Life’ta

chenot-d-life-neo_brightSağlıklı yaşam konseptinin dünya çapında öncülerinden olan Espace Privé Chenot D-Life’ın müşterilerine sunduğu yeni nesil cilt gençleştirme cihazı Oxygeneo uygulaması, ilk seanstan itibaren etkisini gösteriyor. 6 seans sonunda ise cildi tamamen besliyor; pürüzsüz, dengeli, canlanmış ve göz alıcı hale dönüştürüyor. Merakla beklenen cihaz aynı zamanda, ince çizgileri yok ediyor ve çenenin “V” şeklini yeniden belirginleştiriyor.

Sağlıklı yaşamı hayat tarzı haline getirmek isteyenlerin öncelikli adresi Espace Privé Chenot D-Life, oksijen teknolojisini kullanan yeni nesil cilt gençleştirme cihazı Oxygeneo ile her yaştan kadınlara benzersiz bir çözüm sunuyor.

FDA onaylı Oxygeneo yeni nesil oksijen teknolojisi, yüz bakımında cildinizi yeniden canlandırmak ve cilt renginizi eşitlemek için vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanıyor. Şu ana dek bilinen oksijen desteğini farklı bir boyuta taşıyan cihaz; deriye oksijeni “dışarıdan” değil, kan dolaşımı yardımıyla “içerden” sağlıyor. Aydınlatıcı ve derin nemlendirici olmak üzere iki bakım seçeneği sunan Oxygeneo ile yapılacak 6 seanslık uygulama sonunda cildiniz besleniyor; pürüzsüz, dengeli, canlanmış ve göz alıcı hale dönüşüyor. Chenot D-Life’da sunulan Oxygeneo ayrıca ciltteki ince çizgileri yok ediyor ve çenenin “V” şeklini yeniden belirginleştiriyor. Cilt oksijenlenmesini tetiklediği bilinen doğal kaplıcalardan ilham alan Oxygeneo, 3 etkili tedavi içeriyor. 6 seanslık uygulama sonucunda; cildin üst tabakası eşit şekilde ölü hücrelerden arınıyor, radyofrekans ile cilt gençleşiyor ve cilt içeriden gelen biçimde doğal olarak oksijenlendiriliyor.

Tüm cilt tipleri ve renkleri için uygun olan ve bu üç etkinin hepsini aynı anda sunan yeni nesil cilt gençleştirme cihazı Oxygeneo, bu özelliği ile zamandan da tasarruf edilmesini sağlıyor.

İstanbul’un gözde semtlerinden Ulus’taki adresinde, kardiyolog Dr. Demet Erciyes koordinatörlüğünde hizmet veren Espace Privé Chenot D-Life, şehrin merkezinde ve günlük hayattan ödün vermeden gerçekleştirilen programlarıyla fark yaratıyor.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz