Zade Vital’den Doğanın Şifası Kara Mürver

Bağışıklığımıza en çok dikkat etmemiz gereken bu dönemde, uzmanlar; vitamin, mineral ve antioksidan içeriği yüksek meyve ve sebzelerin tüketimini öneriyor. “Sambucus nigra” adıyla bilinen kara mürver meyvesi, içeriğindeki antioksidanlar sayesinde vücudu adeta bir kalkan gibi koruyor.

Zade Vital, doğanın en değerlilerinden kara mürver meyvesini, çinko ve C vitamini ile zenginleştirerek eşsiz desteği geliştirdi. Güçlü antioksidan ve antimikrobiyal içeriği sayesinde Sambucus Nigra, bağışıklık sistemini destekliyor ve oksijen radikallerinin hasarından vücudu koruyor. Soğuk algınlığı semptomlarının ve sıklığının azaltılmasında etkileri, klinik çalışmalarla gösterilmiş olan bu doğal kaynak, C vitamini ve Çinko ile güçlendirilerek mikroorganizmalara karşı vücut direncini artırıyor.

Zade Vital Sambucus Nigra, kapsül, efervesan ve şurup olmak üzere, farklı tercihler için farklı formlarda sunuluyor. Doğal gıdalarla renklendirilmiş sert kapsül formu, bitkisel tatlandırıcılarla lezzetli şurup formu ile kış aylarında, içi dışı doğal bir yol arkadaşı…

*** Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bel Ağrısının Şifası Denizden

Yorum Yaz